Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw

İlan Gönder

 

Şişli Masaj Mutlu Son

  • Listed: 19 Mayıs 2015 17:20
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Şişli Masaj Mutlu Son sayesinde sizde sağlığınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Şişli Masaj Mutlu Son bir çok masaj seçenekleri ile sizlere hizmet sunan ruhsatlı bir masaj salonu…

Yetkili: Şişli Masaj Mutlu Son

Adres: Sıra Cevizler Caddesi Perihan Sokak No: 876 Şişli / İstanbul

 

Hakkımızda:

Günümüzün yeni trendleri var. Teknolojinin gelişmesi hepimizin karşısına farklı alternatifler çıkarıyor. Bunlar arasında hiç kuşkusuz son yılların en popüler kavramlarından birisi de masaj.

İnsanlar günümüzde ister bir otelin SPA merkezinde, ister özel masaj salonunda masaj yaptırarak yaşadıkları gerginlikleri atmaya çalışıyor. Çünkü doğru yapılan bir masaj insan ruhunu ve vücudunu dinlendiriyor. Tıpkı eskiden boyun ağrıdığında bir yakınımıza gel şurayı bir ov demek gibi bir şey. El ile yapılan vücudun kaslarını dinlendiren, kan dolaşımını düzenleyen bir yöntem ve bilinen ya da bilinmeyen adıyla aslında yıllardır yapılıyor.

Son yıllarda ise olay çok daha bilimsel olarak yapılıyor. Konusunda deneyimli ve sertifikalı masöz, masörler masaj salonu içinde hizmet veriyorlar.  Masaj salonu içinde masaj hizmeti verilen bölümlere ise masaj odası deniliyor.

Yorumlar

Comments are closed.

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen admin
  • Üyelik Başlangıcı: 16 Mart 2015