Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw

İlan Gönder

 

Melodi Masaj Salonu

  • Listed: 31 Mart 2016 12:28
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Melodi Masaj Salonu

Yetkili: Pınar Hanım

Salonumuz: Florya – Beşyo / İstanbul’da

 

Melodi Masaj Salonu

Hayatınızda sizi zor durumlara sokan stresinizden arınmaya ne dersiniz? Kuşlar gibi özgür olup bir pamuk gibi hafiflemeye ve de rahatlama ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse Melodi Masaj Salonu ile evet dediğiniz her şey gerçek olabilir. 50 dakikalık muazzam bir seansın ardından kendinizi çok çok iyi hissedeceksiniz.

Melodi Masaj Salonu size yılların deneyimini sunuyor. Türkiye’nin en seçkin masaj salonlarından biri olan Melodi Masaj Salonu’nda aradığınız her masaj hizmetini bulabilirsiniz. İsveç Masajından tutun da Spa Masajına kadar hatta Çin Masajı bile Masaj Salonunda müşterilere sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Toplamda 8 personel bulunduran Masaj Salonu sabah 11.00’da açılırken gece 01.00’a kadar hizmete devam ediyor.

Her şeyden çok Jakuzi Masajı ile ünlü olan ve namını da böylelikle salan Melodi Masaj Salonu 50 dakikalık seans sonucunda size zinde bir vücut ve stressiz bir kalbi garanti ediyor. 50 dakikanın sonunda mutlu olacaksınız. Düzenli bir şekilde masaj yaptırdığınız takdirde güzel günlerinde müjdecisi olacak.

Bir Yanıt yazıldı: “Melodi Masaj Salonu”

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen admin
  • Üyelik Başlangıcı: 16 Mart 2015