Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw

İlan Gönder

 

İstanbul Saunalı Masaj Merkezi

  • Listed: 14 Aralık 2017 21:03
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul Saunalı Masaj Merkezi

İstanbul Saunalı Masaj Merkezi ile hem rahatlamak hem de pek çok rahatsızlıktan kurtulmak mümkün olabiliyor. Saunalı masaj spa hizmetlerine dahil olarak veriliyor. Spa ise hem günlük stresi azaltmak hem de pek çok sorunun tedavisi için kullanılan bir yöntem olarak eski zamanlardan günümüzde kadar halen daha güncelliğini koruyor.

Spa Masajı Çeşitleri

Spa masajı çeşitleri arasında Abhyanga, Shiroabhyanga, Shirodhara, Taş masajı, Tai masajı, Shiatsu gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bu masajların hepsi de uzmanlar tarafından pratik ediliyor.

Bu masajların medikal olan yönleri ise psikolojik ve fiziksel travma kökenli pek çok hastalığı iyileşmesine yönelik. Masaj yolu ile vücudun zorlanmış bölgeler açılıyor ve rahatlama sağlamıyor.

Sadece masaj yöntemi ile değil aynı zamanda buhar terapisi, çamur terapisi, taş terapisi ve deniz suyu terapisi de spa hizmetleri içinde yer alıyor.

Spa çeşitleri termal, medikal ve turizm amaçlı olarak ayrılıyor. Her spa çeşidi için farklı merkeze gitmek gerekiyor.

Spa Neye İyi Geliyor?

İstanbul Saunalı Masaj Merkezi ile alına spa hizmetleri günlük stresin sebep olduğu pek çok sorunun çözümü için servis sağlıyor. Spa yani sudan gelen şifa uygulamaları ile hem bedensel hem de zihinsel dinginlik ve sağlık hedefleniyor.

Spanın uykusuzluk ve depresif ruh hali ve yorgunluk gibi pek çok stres kaynaklı sorun ile kas ve iskelet sistemini ilgilendiren rahatsızlıklar için iyi geldiği biliniyor.

Spa aynı zamanda kadınlar için selülit tedavisi ve cilt bakımı içinde kullanılıyor. Özellikle tuz peelingi ve çamur masajı uygulamaları ile kan dolaşımı hızlandırarak bu sorunların tedavisi gerçekleştirilebiliyor.

Kan dolaşımına yaptığı olumlu etkileri sebebi ile dolaşım bozukluğundan kaynaklı bazı sorunlar için de alternatif bir tedavi biçimi olan spa pek çok merkezde pek çok çeşidi ile uygulanıyor.

En çok tercih edilen spa çeşidi ise masaj uygulaması. Bu uygulama kol, bacak ve bel bölgesine yapılarak hem rahatlama hem de şifa hedefleniyor.

Spa Merkezleri Hizmetleri

İstanbul Saunalı Masaj Merkezi ile sauna ve hamam hizmeti alabiliyorsunuz. Vücuttan su atılması yöntemini temel alan sauna da buhar terapisi işlevi görüyor ve vücuttan toksinlerin atılımını kolaylaştırıyor.

Bunun dışında bazı spa merkezlerinde havuz hizmetinde de yaralanabiliyorsunuz. Bu hizmetten yararlanmak için kişisel mayo gibi eşyaların da getirilmesi randevu sırasında iletiliyor.

Bazı spa merkezleri havlu, bornoz, peştamal ve terlik de sağlıyor. Randevudan bir süre önce merkeze gidip masaj için hazırlanmanız bekleniyor. Daha sonra uzman masözler tarafından uygum masaj yöntemi ile stresi azaltıcı ve rahatlatıcı masaj uygulaması yapılıyor.

Spa merkezlerinde gitmeden önce randevu almak gerekiyor. Randevuları ve merak edilen tüm bilgileri telefon ile almak mümkün oluyor. Fiyatlar da alınan hizmete ve merkeze göre değişebiliyor.

Yorumlar

Comments are closed.

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen admin
  • Üyelik Başlangıcı: 16 Mart 2015