Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw

İlan Gönder

 

Çılgın Masaj Salonu

  • Listed: 28 Mart 2016 12:35
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Çılgın Masaj Salonu

Yetkili: Deniz Hanım

Salonumuz: Florya – Beşyol İstanbul’da

 

Çılgın Masaj Salonu

Bütün masaj türleri genel anlamda sağlığa yöneliktir. Ancak özel yapılan bazı masaj türleri, birçok sağlık sorununun tedavisine yardımcı oluyor. Bu masaj türlerin bazıları, lokal olan bölgelere etki ediyor. Bazıları ise vücudun genel anlamda sağlığını kazanmasına yardımcı oluyor.

Çılgın masaj Salonunda; sportif etkinliklerden sonra yaşanan bazı sakatlıkların, tedavisinde kullanılan spor masajı, lokal olarak etki eden masaj türleri uygulanıyor. Spor esnasında yaşanan sakatlıklardan bir tanesi, kas spazmıdır. Kasların aşırı zorlanması sonucu ortaya çıkan bu durum, spor masajının rahatlatıcı etkisi sayesinde giderilebiliyor.

Bunun yanı sıra Çılgın masaj salonunda, burkulmalar ya da kırık sonrasında kasların ve kemiklerin güçlenmesi için de spor masajı yapılabiliyor.

Eklem ağrıları ya da vücutta biriken negatif enerji sonucunda, kronik yorgunluk belirtileri gösteren kişiler için de, aromaterapi ya da İsveç masajı salonda yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bu iki masaj türünün farkı, İsveç masajının vücudun daha derin bölgelerine etki etmesidir. Aromaterapi masaj türünde ise bazı bitkilerden elde edilen özlerle hazırlanan yağların, vücudu onarıcı ve rahatlatıcı etkisinden yararlanılıyor.

Bir Yanıt yazıldı: “Çılgın Masaj Salonu”

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen admin
  • Üyelik Başlangıcı: 16 Mart 2015